Vyhrocené utkání v Radosticích

04.09.2017 12:04
Střelci: 5. Johaník Jakub (pen.), 50. Johaník Jakub (pen.) - 18. Dobiš Miroslav, 32. Geisler Tomáš (pen.), 79. Geisler Tomáš

Sokolíci po velice vyhroceném utkání, které bylo ovlivněno zmatečným výkonem sudího odváží z Radostic 3 body a i po čtvrtém zápase zůstávají neporaženi!!! SOKOL obdržel prvni branku již po necelých 5 minutách z pokutového kopu, ovšem naši kluci do poločasu skóre otočili, když branku na 1:2 jsme vstřelili taktéž z penalty po faulu na Zástěry. V úvodní pětiminutovce 2. poločasu byl nařízen v náš neprospěch další, tentokrát velice sporný sporný pokutový kop, který byl doprovázen... slovní přestřelkou s pomezním sudím, která vygradovala v červenou kartu pro Petra Zástěry. Ale naši chlapci byli i v 10ti aktivnější a dokázali jsme v 80. minutě tlak přetavit v třetí rozhodující branku a udržet náskok i přes minimálně 5ti minutové nastavení!!